KURUMSAL
İnsan Kaynakları
 
  Çözüm Ortakları
ACT AIRLINES
ACT Havayolları,kısa zamanda ISO9000:2000, ‘JAR 145’ ve ‘OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Belgeleri ve stün hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini  temel hizmet felsefesi olarak benimseyen ve Ortadoğu’nun en prestijli ödülü olan SCATA’da (Supply Chain and Transport Awards-Tedarik Zinciri ve Taşımacılık Ödülleri) ‘2007 yılının Hava Kargo Operatörü’ seçildi.
ANADOLU YILDIZLARI
AYJET, 15 idealistin, hayalleri ve engin havacılık tecrübelerinden yola çıkılarak oluşturulmuş, 'Standart takip etmeyi değil yaratmayı hedeflemiş' bir Özel Eğitim Kurumudur.
ATILIM DENİZCİLİK
Türk Milli Eğitim sisteminin desteği ve rehberliği ile,Türk denizciliğine Uluslar arası platformda hak ettiği yeri kazandırmada hizmet veren bir kurum olmaktan gururluyuz.
ATLAS JET HAVAYOLLARI 
Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından almış olduğu "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılmış.
BEST HAVAYOLLARI
Uçuş emniyeti, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, ekonomik olma ilkelerinden taviz vermeden yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaktır.Türkiye ve Dünya pazarında tercih edilen bir marka olarak yer alabilmek için, uçuş emniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir havayolu şirketi olmaktır.    
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ
Kentlik bilinci yüksek,huzurlu ve güvenli bir ortamda çağdaş ve sosyal belediyeciliği sürekli kılan,yerel kalkınmayı sağlamış bir eğitim kültür,sanat ve spor kenti oluşturmaktır hedefimiz.
BEYSİAD
Derneğin amacı Anayasamızın öngördüğü asaslara ve Atatürk ilkelerine uygun olarak Beylikdüzü sanayici ve işadamlarının liderlik vasıflarını sosyal soruımluluklarını ve dayanışma ruhunu geliştirmek suretiyle toplumun sosyal ekonomik düzeyinin geliştirilmesinde katkıda bulunduğumuz için mutluyuz.
BOSB
Beylikdüzü Organize Sanayi bölgesindeki işletmelerin yüksek standart hizmetlerini devam ettirebilmek için her türlü olanakları sunmaktan gururluyuz.

CARREFOURSA (HARAMİDERE)
Dünyada ilk kez modern perakendeciliğin temelini oluşturan aynı zamanda  tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün yelpazasi sunmaktadır.
CKSM (CENNET KÜLTÜR SANAT MERKEZİ)
Kültür Sanat alanında İstanbul'un kilometre taşlarından biri haline gelen Cennet Kültür Sanat Merkezi hergeçen gün yeni etkinliklere koşuyor...
CORENDON HAVAYOLLARI 
Güvenlik grektiren tüm alanlarda yüksek standartlarımızı korumaktan vazgeçemiyoruz,ekibimizin nitelikli,modern uçuş filomuzun ekipmanı ve teknik izleme sistemi ile yolcularımızın güvenli uçuşlarını sağlıyoruz.
DU-HA HAVACILIK 
İstanbul' da, uzun8 yıllar havacılık sektöründe çalışmış, konusunda deneyimli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olan DUHA, dünyada geçerliliği olan uluslararası nitelikte Pilotaj, Kabin Memuru (Uçucu Hostes) , Yolcu Hizmetleri (Yer Hostesi), Harekat Memuru (Operation), lATA - UFTAA Ticketing (Biletleme), Tur Operatörlüğü ve Dispatcher (Uçuş Harekat Uzmanı) eğitimi vermektedir.
EĞİTİM BİR SEN
Amaçlarımızın bilincinde olarak; toplumun alt yapısını oluşturan milli ve mavevi değerlerimize sahip çıkmak,insanlarımızın değer yargılarına saygılı olarak,her düşünceyi,özgür iradeyi,fikir inanç,eğitimde eşitliği sağlayabilmek ve ifade özgürlüğünü kazandırmaktan gururluyuz.
EMİRATES HAVAYOLLARI  
Emirates Havayolları (Arapça, Dubai, BAE) merkezli bir havayolu şirketidir. Dünyanın en genç filolarından birine sahip olan Emirates’in hepsi geniş gövdeli toplam 128 adet uçağı bulunuyor.
FREEBİRD HAVAYOLLARI
Sağlam bir altyapı üzerinde hızlı yükselişiyle dikkat çeken FREEBIRD, filosunda bulunan 3 Adet A320 ve 2 adet A321 uçağı ile operasyonlarına devam etmektedir. Ayrıca,Türk Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından, Yolcu / Kargo Taşımacılığı, Bakım kuruluşu ve Eğitim Kuruluşu olmak üzere 3 ayrı faaliyet alanında yetkilendirilmiştir.
GENEL HAVACILIK
 İçerdiği çok geniş kapsamlı uçuşlar nedeniyle,  genel havacılık, iş amaçlı uçuşları, özel havacılığı, uçuş eğitimlerini, balonlu uçuşları, paraşüt atlayışlarını, yelken kanat uçuşlarını, planör uçuşlarını, hava fotoğrafçılığını, motorlu yelken kanat uçuşlarını, hava ambulansı uçuşlarını, zirai ilaçlama uçuşlarını, trafik denetleme uçuşlarını, charter uçuşlarını, polis devriye uçuşlarını, orman yangını uçuşlarını ve diğer birçok farklı uçuşu kapsar.
GÖZEN HAVACILIK 
 Türkiye'de açılan ilk IATA akrediteli Tehlikeli Maddeler okulu olan kuruluşumuz, sektöre donanımlı personel yetiştirmeyi hedeflemektedir.
İZMİR HAVAYOLLARI
Çevre dostu ve kendi kategorisinde en konforlu kabul edilen A320-200 model uçağı filosuna ekleyen İZair, uçak sayısını dörde çıkarttı. Yaz aylarında teslim alınacak yeni A320-200 ile İZair beş uçaklık bir filoya sahip olacak.
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYEİSİ
Küçükçekmeceliler’in yaşam standardını yükseltmek için sosyal adalet ve eşitlik yaklaşımıyla,kaliteli hizmet ile çağdaş bir kentin tüm faydalarını doğal ve tarihi değerlerini koruyarak sunmak.
MERCAN DENİZCİLİK
MEDEM'in görevi Türk Deniz Ticaret Filosundaki ve Dünya Ticaret Filosundaki gemilee en iyi şekilde eğitimli gemi adamlarını kazandırmaktadır.
MET AİR
Günümüzde sivil havacılık sektöründeki gelişmeler ve gittikçe artan büyüme hızı, bu konuyu takip edenler tarafından çok iyi bilinmektedir.Ortadoğu ve Asya'daki havayolu şirketleri, piyasa talepleri doğrultusunda filolarını sürekli genişletmektedir.
MNG HAVA YOLLARI
Bugün MNG Havayolları 8 Airbus A300 B4-200F, 7 Fokker F27, 1 Challenger CL-601 uçağından oluşan filosu ile operasyonlarına devam etmektedir. 
MNG TEKNİK
MNG Kargo, dünya taşımacılık sektörüne sunduğu avantajlarla Türkiye’yi kargo ulaşımı alanında özellikle Avrupa ile Ortadoğu ve Asya ülkeleri arasında köprü konumuna getirmeyi amaçlamaktadır.
ONUR AİR TAŞIMACILIK A.Ş.
Onur Air havayolu taşımacılığında sırası ile uçuş emniyeti, uçuş güvenliği, zamanında operasyon ve uygun fiyatlı uçuş politikasını ilke edinerek, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.
ORKUN ERTEM CREATIVE WORKS
Yaptığımız iş “görsel iletişim tasarımı”olarak tanımlanıyor.insanlar ve fikirler arasında oynanan bir takım oyunudur.Beynimiz ve duygularımız,fikirleri birlikte yönetiyor. Markalarımız ve tasarımlarımız başarılarını birlikte kurguluyor.
PALMALİ HAVACILIK
 
Fransız uçak imalatçısı Türkiye,Rusya ve Ortadoğu’da artan Falcon iş jetlerinin bakımlarını gerçekleştirmek üzere İstanbul Atatürk havaalanında kurulan 500 metrekarelik alanda hizmet vermektedir.
PEGASUS HAVAYOLLARI
Pegasus Havayolları İstanbul,Türkiye merkezli bir havayolu şirketidir. Kuzey ve Batı Avrupa'dan Türkiye'deki popüler tatil bölgelerine charter uçuşlar düzenlemektedir.  
POZİTRON
İş dünyadında doğru iletişim herşeydir.Mobil teknolojiyi kullanarak sizlerin ilrtişiminizi üstü düzeye çıkarmak ve işletmenizin daha süratli & sağlıklı büyümesini sağlamaktadır.
REDSTAR HAVACILIK
Hava Ambulans faaliyeti düzenleyen bir şirket olup,Türkiye'nin ilk hava ambulans şirketidir.
SAGA HAVAYOLLARI 
İstanbul merkezli Saga Havayollarının, 6 uçaklık filosunda halen 4 adet Boeing 737 bulunuyor. Saga Havayolları 283 çalışanıyla, wet-lease operasyonlarını birçok farklı ülke pazarında yürütüyor.
SET AİR
Koç Holding’in havacılık birimi olan şirketimiz uçuş hizmetine 1990 yılında Turyat A.Ş. bünyesinde başlamıştır. 1996 yılından bu yana ise Setair Hava Taşımacılığı ve Hizmetleri A.Ş. çatısı altında hava taksi işletmeciliğini sürdürmektedir.
SKY HAVAYOLLARI
SKY Havayolları Türk turizminin öncüsü ve gözbebeği KAYIGROUP'a bağlı, Antalya'da koşullanmış bir charter havayolu şirketidir.
SUN EXPRESS HAVAYOLLARI 
6,9 yaş ortalamasına ve toplam 3.500'ün üzerinde yolcu kapasitesine sahip,tamamı Boeing’lerden oluşan 18 uçaklık filoya hizmet veriyor.En gelişmiş teknik donanım ve çevre standartlarına sahip uçaklar yer almaktadır.
TAİLWİND AİRLİENS
Sivil Havacılık sektöründe kalıcı ve etkin bir yere ulaşarak çağımıza uygun kaliteli bir havayolu sunmak amacıyla kurulmuştur
TALPA 
THY bünyesinde pilotların sosyal ve kültürel gereksimlerini karşılamak,mesleki girişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kurulan ve sonraki yıllarda Türkiye Piaotlar Derneğine devredilmiştir. 
TARKİM FLİGHT ACADEMY
Tarkim Flight Academy, 1984 yılında Tarkim Uçak Bakım Onarım ve Havacılık A.Ş (Tarkim Havacılık) adıyla tarımsal uçakların fabrika seviyesindeki bakımlarını yapmak amacıyla Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndaki özel hangarlar bölgesinde kurulmuştur. Özellikle PIPER ve CESSNA modeli uçakların bakımı konusunda köklü bir geçmişe ve uzmanlığa sahip olan Tarkim Havacılık, söz konusu uçakların uçuş eğitimlerinde kullanılması konusunda da yetkin ve tecrübelidir.

TASSA

Üyelerinin mesleki,iktisadi ve sosyal alanlarda geliştirmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.Dernek merkezi ve sayısıyla, Türkiye'deki ilk 100 derneğin arasındadır

TÜRK HAVA YOLLARI

Sivil hava taşımacılığı sektöründe Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Bayrak taşıyıcısı kimliğiyle;uçuş emniyeti,güvenirliği,ürün yelpazesi,hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen,avrupanın önde gelen ve küresel ölçekte faal bir havayolu olmak...
THY TEKNİK
İstanbul Atatürk Havalimanı'nda konumlanmış olan TYH Teknik,bulunduğu bölgenin öncü bir Uçak Bakım ve Onarım merkezidir.
TOP AİR 
15 yıla aşkın süredir Havacılık sektörü'nde Pilot eğitimi,Uçak bakımı,Uçak konaklama,Hava fotoğrafçılığı ve Spor,Turistik,Vip yolcu taşımacılığında hizmet vermektedir.
  TRUVA DENİZCİLİK
Deneyimli uzman kadrosuyla dünya denizlerinde  çalışacak gemi adamlarının en iyi yetştilmesi için varız...
TURKUAZ AİRLİNES
Küreselleşen sivil hava taşımacılığında Uluslararası inovatif hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Turkuaz Airlines,bugün sektöründeki en genç filolardan biri olmaktan gurur duymakradır.

THK (TÜRK HAVA KURUMU)
16 Şubat 1925 yılında Ulu Önder Atatürk'ün direktifiyle kurulan Türk Hava Kurumu hayal gibi görünen havacılığı ülke geneline yayarak yetenekli uçucular ve yer personeli yetiştirdi ve tüm bunları sadece halkından aldığı destekle gerçekleştirdi.Havacılık alanında gökyüzüne büyük izler bırakan Türk Hava Kurumudur.

 

 ALMOND KARTİNG

Beykent Perlavizta AVM’de

Doğan Diyaliz Merkezi Bir Doğan Sağlık Grubu Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.

스폰서 파트너

Designed by Ortismedia